Імбирний сироп з лаймом і лимоном

Цей неймовірно ароматний, злегка гострий сироп – «паличка-виручалочка» у зимовий час, коли нам так необхідно наповнювати свій організм корисними речовинами. Його можна додавати в гарячі напої, щоб зігрітися після тривалої прогулянки в лісі або парку, а також подавати до млинців, запіканці, просочувати їм торти і пироги.

Сироп з імбиру дуже просто готувати. Всього лише кілька хвилин на підготовку плодів, 20-30 хвилин на створення сиропу, і ви вже можете насолоджуватися ароматним напоєм або підсолодити собі панкейкі.

Ви можете доповнювати рецепт і змінювати його на свій розсуд: додати більшу кількість імбиру, Замінити або виключити лайм. Крім того, Якщо ви не вживаєте цукор, Ви з легкістю можете створити це блюдо, використовуючи рідку патоку.

Інгредієнти (300 мл):

  • по 1/2 шт. лимона і лайма;
  • імбир (3-4 см);
  • цукор (300 грам);
  • вода (150 мл).

Приготування:

1. Ретельно підготуйте плоди: помийте їх і видаліть зайву вологу. Подрібніть за допомогою кулінарного ножа лимон і лайм тонкими часточками.

2. Нашаткуйте корінь імбиру тонкими пластинами.

3. Насипте в сотейник цукор і додайте до нього воду, розмішайте суміш. Варіть до повного розчинення цукру.

4. Введіть в солодку масу корінь імбиру.

5. Додайте подрібнений лимон.

6. Останній штрих – введення часточок лайма.

7. Варіть сироп 27-35 хвилин, процідіть готовий продукт через сито.

8. Використовуйте солодкий імбирний сироп з лимоном і лаймом на свій розсуд, насичує своє тіло корисними речовинами протягом усіх холодних місяців.

Приємного апетиту!

Імбирний сироп з лаймом і лимоном

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *
Сайт