Кавове желе з молоком

Кавове желе з молоком – це неймовірно смачне блюдо, спробувавши яке, Ви не зможете відірватися від нього! Запашне, солодке желе, ммм, пальчики оближіть, ми Вам гарантуємо, а особливо від желе залишаться задоволеними справжні ласуни!

Інгредієнти для кавового желе з молоком:

Желатин 1 або 0,5 ст. л,

молоко 2 скл.,

свіжозмелену каву 1 ст. л.,

цукор 3 ст. л.,

1 щіпка ваніліну на кінчику ножа,

желатин 1 ст. л.,

1 склянку води,

Як приготувати кавове желе з молоком:

1. Спочатку Ви берете желатин, а потім замачиваете його до набухання, все потрібно робити окремо для кожного типу желе.

2. Далі Вам потрібно буде покласти його на сито і дочекатися, поки стече вода.

3. Приготування молочного желе: потрібно цукор з’єднати разом з молоком, а також заважати його, доводячи таким чином до кипіння. Після цього, потрібно додати ванілін в отриману масу, після чого рідина починає поступово охолоджуватися. Далі Ви кладете желатин і греете його до повного розчинення, але доводити до процесу кипіння ні в якому разі не можна!

4. Приготування кавового желе: спочатку Вам потрібно зварити солодку каву, після чого з’єднати гарячий напій з желатином. Далі потрібно розчинити масу таким чином, щоб вона стала однорідною. В кінцевому підсумку рідину потрібно охолодити.

5. Після того, як обидва шари будуть готові, Ви повинні будите по черзі залити їх у форми. Те, наскільки товстими будуть шари, і яким чином вони будуть розташовані, Ви вибираєте самі.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *
Сайт