Печінкові котлети – як приготувати смачні, з яловичої печінки (із свинячої печінки)

Дуже мені подобається готувати печінкові котлети, бо мороки з ними мало, готуються легко і вистачає на пару днів для всієї нашої сім’ї з чотирьох осіб. Раджу і вам спробувати!

До того, як приготувати печінкові котлети, підготуємо такі продукти:

  • Свиняча печінка – 500 г
  • Цибуля ріпчаста – 100 г (1 шт. бол.)
  • Сало – 100 г
  • Яйце – 1 шт.
  • Сіль
  • Борошно – 6 ст. л. без гірки
  • Соняшникова олія для смаження.

Хочу зауважити, що самі смачні печінкові котлети виходять з курячої печінки, на мій смак. Котлети з яловичої печінки готувати найдовше, так як печінка велика, з неї потрібно знімати пліву і видаляти жовчні протоки. Котлети зі свинячої печінки готувати найлегше, тому що обробка свинячої печінки мінімальна, і ціна в два рази дешевше яловичої. Сьогодні я готую саме такі.
Отже, перше, що необхідно зробити – це розібратися з печінкою. Свинячу печінку достатньо просто помити і нарізати на зручні шматочки. Так щоб влізли в м’ясорубку.

Так само нарізаємо довільно цибулю і сало. І подрібнюємо блендером або на ручний м’ясорубці, кому як зручніше, печінка, цибуля і сало.

Додаємо в наш фарш зі свинячої печінки яйце, сіль, борошно. Ретельно перемішуємо. Мелений перець додавати не треба, так як печінкові котлети можуть потім бути трохи гіркими. Про це я вже писала вище.

Щоб отримати смачні печінкові котлети, слід добре розігріти сковороду, інакше вони напитаются маслом. Так що розігріваємо нашу сковорідку, наливаємо олію і тепер просто ложкою викладаємо наші котлети.

Обсмажуємо з обох сторін. Печінкові котлети зі свинячої печінки смажаться дуже швидко, так що будьте уважні і не відходьте далеко від сковороди, інакше, поки ви будете оглядати улюблений серіал, вони можуть згоріти.

Мої дітки люблять їсти такі котлетки з картопляним пюре. Зазвичай для прикраси печінкових котлет беруться продукти, що входять до складу страви. У нас це може бути варена морква або сиру цибулю, зелень.

Мій старший син печінка не любить, як і багато дітей, але такі котлети їсть з задоволенням. Спробуйте і ви. ))

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *
Сайт