Цукерки з сухофруктів

Як не дивно, солодощі теж можуть бути корисними та безпечними для фігури! Це означає, що вам не доведеться відмовлятися від улюблених цукерок, накликаючи на себе хвилю поганого настрою. Потрібно лише приготувати правильні цукерки з сухофруктів. Вони корисні для всіх, а процес створення цукерок дуже захоплюючий і творчий.

Ласощі з сухофруктів може складатися не тільки із сушених, але також із свіжих фруктів, ягоди і соків. Мед або патока, горіхи, злаки або насіння — тільки вам вирішувати, які цукерки ви приготуєте сьогодні! Головне, на що варто звернути увагу — правильний вибір сухофруктів. Пам’ятайте: всі вони повинні бути цільними і природного кольору.

Інгредієнти:
Рідкий мед
4 ст. л.;
Кокосова стружка
4 ст. л.;
Апельсиновий сік
1 ст. л.;
Кунжутна олія
1 ст. л.;
Журавлина сушена
0.5 ст.;
Фісташки очищені
0.5 ст.;
Ізюм
0.5 ст.;
Фініки
10 шт.;
Інжир
3 шт.;

Рецепт цукерок із сухофруктів

Кокосову стружку висипати на робочу поверхню (або на велику дошку) і на якийсь час залишити. Сухофрукти промити і скласти в чашу блендера. Додати горіхи, масло і мед. Подрібнити всі

Інгредієнти: до стану середньої або дрібної крихти.

Пальцями сформувати кульки бажаного розміру і обваляти їх в кокосовій стружці. За бажанням викласти кожну кульку в індивідуальну форму для цукерок і поставити в холодильник. Зберігати цукерки можна в жерстяній або скляній банці, або ж у коробці при кімнатній температурі.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *
Сайт