Як приготувати кремнієву воду

Інгредієнти:
• Кристалічний кремній – 10 г
• Вода – 3 л

Кремній відіграє важливу роль у розвитку людини, рослин і тварин. Його вміст в земній корі становить 27-30%. Це другий за поширеністю елемент на Землі. Першим є кисень. Знадобиться дуже багато часу, щоб описати всі достоїнства цього життєво важливого елемента. Але хотілося б зазначити, що саме кремній є дуже важливою частиною всіх сполучних тканин, кісток, судин і хрящів. Без нього не засвоюються 70 інших елементів. І при його нестачі падає рівень лейкоцитів в крові, внаслідок чого знижується апетит і імунітет, погано заживають рани і подряпини. Для того, щоб заповнити дефіцит цього елемента, рекомендують вживати кремнієву воду. Вона поєднує в собі збалансований речовинами склад, чистоту талої води і свіжий джерельний смак. Для приготування цього неймовірно корисного зілля знадобиться кристалічний кремній, який можна придбати без особливих зусиль і матеріальних витрат.

Спосіб приготування:
1. Беремо кремній і ретельно промиваємо його.
2. Укладаємо в скляну ємність, заливаємо зазначеною кількістю води і накриваємо ємність марлею від пилу. Хотілося б відзначити, що дуже важливо дотримуватися пропорції! 10 г кремнію, вимагає приблизно 3 л води.
3. Ставимо у приміщення з кімнатною температурою і денним світлом. Але без доступу прямих сонячних променів.
4. Залишаємо на 7-10 днів.
5. Після чого, не піднімаючи осад, зливаємо воду в інший посуд і щільно закриваємо кришку.
Кремнієва вода готова до вживання. Незважаючи на багаторазове застосування, кремній залишається придатним для використання довгі роки. Після кожного використання необхідно добре промити і знову залити водою. У висновку хотілося б додати, що кремнієва вода також вважається відмінним косметичним засобом. Змочування волосся і втирання в шкіру голови кремнієвої води сприяє росту волосся. Крем’яні ванни заспокоюють нервову систему.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *
Сайт